Informacija klientams tel.: (8 - 687) 76495     El. paštas: ritas.kvietkus@gmail.com    Ūkininkas Ritas Kvietkus


Ūkininkas Ritas Kvietkus

Kontaktinis tel.: (8 - 687) 76 495
El.paštas: ritas.kvietkus@gmail.com
Adresas: Adomiškių kaimas, Meškuičių sen., Šiaulių rajonas, Lietuva
Turite klausimų? Skambinkite arba užpildykite užklausos formą

Dirbame visoje Lietuvoje. Braškių daigus galima užsakinėti nuo lapkričio-gruodžio mėn.

Rito Kvietkaus ūkis prekiauja:

Šaldyti frigo braškių daigai
Remontantinės braškių veislės
Raudonųjų žemuogių daigai
Geltonųjų žemuogių daigai
Braškių sodinimo patarimai
Braškių auginimo patarimai
Sezoninė beržų sula
Braškių ūkininkų konsultacijos

Mūsų draugai ir partneriai

grįžti atgal

Prekyba sezonine beržų sula

Rito Kvietkaus ūkyje prekiaujame beržų sula, kuri yra oficialiai sertifikuota kaip ekologiškas gėrimas (medžiai, iš kurių imama sula neauga šalikelėse ar palaukėse. Medžiai nėra tręšiami mineralinėmis medžiagomis ar naudojami įvairūs chemikalai. Beržų sula yra rauginta ir pagaminta pagal specialą gamybos technologiją, nenaudojant sintetinių saldiklių ar dažiklių).

Šviežią sezoninę beržų sulą išgauname pavasarį, kovo - balandžio mėnesiais. Praėjusiais metais išgavome ir pagaminome 10 tonų raugintos beržų sulos. Šiais metais tikimės išgauti 25 tonų ir daugiau.

Natūraliai, šaltai rauginta beržų sula (natūralių juodųjų serbentų skonio) prekiaujame nuo gegužės mėn. Beržų sulą fasuojame į 1.5l ir 5.0l plastikinius butelius. Ateityje planuojame fasuoti į stiklinę tarą. Šiaulių miesto ribose užsakymus pristatome į namus.

Šiuo metu intensyviai eksperimentuojame su beržų sulos naujomis receptūromis ir skoniais. Tikimės, kad jau šiais arba ateinančiais metais klientams pasiūlysime iki 10 skonių variantų bei lankstesnes gėrimo pristatymo galimybes.

Beržų sulos nauda žmogaus organizmui

Beržų sula (kitaip dar vadinamas beržų vanduo) yra labai veiksmingas gėrimas padedantis saugotis nuo inkstų akmenligės ligų. Tam puikiai tinka šviežia ir parauginta sula (neapsigaukite su prekiaujama beržų sula, kurioje yra dažiklių ir saldiklių ar kitų sintetinių priedų).

Beržų sulos nuoseklus vartojimas ir nauda

Pagal mokslininkų rekomendacijas, beržų sulą naudinga vartoti rytais pašildytą ir prieš valgį bent 3 kartus per dieną po 1 stiklinę. Praėjus 1-2 mėn. po nuoseklos beržų sulos vartojimo žmogaus organizmas atsigauna - iš kūno pasišalina didelė dalis neveiksmingųjų druskų, sąlygojančių inkstų akmenų susidarymui žmogaus organizme.

Gėrimas atstato ir sustiprina žmogaus organizmo imuninę sistemą, gerina medžiagų apykaitą. Pagal mokslininkų atliktus tyrimus, beržų sulą sudaro įvairios naudingos žmogaus organizmui medžiagos, t.y. geležis, kalis, kalcis, magnis, natris, įvairios kitos naudingosios rūgštys ir mineralai. Joje yra net eterinio aliejaus. Kadangi beržų suloje yra iki 2% cukraus, žmonės sergantys cukriniu diabetu sulą privalo gerti normuotai arba tik pasitarus su gydytoju.

Žiūrėti nuo 12 min. 30 sek.
 

Beržų sulos užsakymas internetu

Ūkininkas Ritas Kvietkus
Beržų sulos užsakymai tel.: (8 - 687) 76 495
El.paštas: ritas.kvietkus@gmail.com
Platesnė kontaktinė informacija

Mūsų darbo laikas:
Pirmadieniais - penktadieniais: 8.00 - 18.00 val.
Šeštadieniais - sekmadieniais: Skambinti

Užsisakyti beržų sulos internetu

x
Užklausos / užsakymo forma
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Artimiausiu metu su Jumis susisieksime telefonu arba atsakysime el.paštu.
*
*
*